REFERENCE

Spokojený klient vždy zahřeje u srdíčka.

MUDr.
Klára Marešová,
Ph. D., FEBO

Ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost se spoluprací s panem Tomášem Kosatíkem. V loňském roce jsem koupila oční ordinaci na nádherném místě blízko mořického kostela. V letošním roce jsem chtěla trošku pozvednout nápis na budově kde ordinace sídlí. Mimo jiné jsem přemýšlela o pěkném logu společnosti. Osud mě přivedl k panu Kosatíkovi. Spolupráce s ním byla velmi profesionální a příjemná. Výsledný produkt, tedy logo společnosti, mě úplně nadchl. Zcela vystihuje podstatu společnosti a nádherné místo na kterém sídlí. Spolupráci mohu rozhodně doporučit..

Přemysl Holibka

„S Tomášem byla vždy výborná spolupráce. Jeho návrh splnil všechny naše požadavky a očekávání. Pokud potřebujete nové logo, vřele doporučuji.

Tomáš Utíkal

Pro naši zavedenou firmu jsme potřebovali nové logo a jeden můj kamarád mi ukázal loga od Tomáše Kosatíka. Po krátké, ale intenzivní komunikaci přes email, nám Tomáš dodal několik návrhů dle zadání. Následně jsme si odsouhlasili ještě pár finálních úprav a bylo hotovo. Pokud chcete nové logo, doporučuji spolupráci s Tomášem Kosatíkem. 

Mgr. Jaroslav Kamarád

Jedna z našich společností potřebovala rychle nové logo, a proto jsem oslovil pana Kosatíka. Logo dodal v krátkém čase a dle zadání ke spokojenosti celé naší firmy. Pokud bych znovu potřeboval vytvořit logo, opětovně bych bez velkého přemýšlení kontaktoval pana Kosatíka, s kterým byla skvělá spolupráce.