REFERENCE

Spokojený klient vždy zahřeje u srdíčka.

Lenka Pešlová

Když jsem k Tomovi přišla, že potřebuji logo ke svému podnikání, neměla jsem žádnou představu jak by mělo vypadat. Díky jeho individuálnímu přístupu, který při své práci používá mi vytvořit logo a tím zhmotnil přesnou identitu mého podnikání. Jsem velmi spokojena, vše bylo v termínu, komunikace výborná. Rozhodně doporučuji. 

MUDr. Klára Marešová, Ph. D., FEBO

Ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost se spoluprací s panem Tomášem Kosatíkem. V loňském roce jsem koupila oční ordinaci na nádherném místě blízko mořického kostela. V letošním roce jsem chtěla trošku pozvednout nápis na budově kde ordinace sídlí. Mimo jiné jsem přemýšlela o pěkném logu společnosti. Osud mě přivedl k panu Kosatíkovi. Spolupráce s ním byla velmi profesionální a příjemná. Výsledný produkt, tedy logo společnosti, mě úplně nadchl. Zcela vystihuje podstatu společnosti a nádherné místo na kterém sídlí. Spolupráci mohu rozhodně doporučit..

Přemysl Holibka

„S Tomášem byla vždy výborná spolupráce. Jeho návrh splnil všechny naše požadavky a očekávání. Pokud potřebujete nové logo, vřele doporučuji.“

Tomáš Utíkal

Pro naši zavedenou firmu jsme potřebovali nové logo a jeden můj kamarád mi ukázal loga od Tomáše Kosatíka. Po krátké, ale intenzivní komunikaci přes email, nám Tomáš dodal několik návrhů dle zadání. Následně jsme si odsouhlasili ještě pár finálních úprav a bylo hotovo. Pokud chcete nové logo, doporučuji spolupráci s Tomášem Kosatíkem. 

Mgr. Jaroslav Kamarád

Jedna z našich společností potřebovala rychle nové logo, a proto jsem oslovil pana Kosatíka. Logo dodal v krátkém čase a dle zadání ke spokojenosti celé naší firmy. Pokud bych znovu potřeboval vytvořit logo, opětovně bych bez velkého přemýšlení kontaktoval pana Kosatíka, s kterým byla skvělá spolupráce. 

Terka H.

„Chtěla bych moc poděkavat za krásné nové logo, které pro moji bio kosmetiku z medu vytvořil logotvůrce Tomáš Kosatík. Všem se logo moc líbí“

Kateřina Žváčková

Chtěla bych moc poděkovat panu Kosatíkovi za vytvoření loga, které jsme potřebovali pro tým gymnastického klubu a to v abnormálně rychlém čase. Byl to dárek, proto nebylo moc času ani na tvorbu, ani na tisk, nicméně pan Kosatík vše zvládl levou zadní, komunikace naprosto perfektní a práce stejně tak. Ještě jednou moc děkuji za pomoc, určitě to nebyla poslední spolupráce a přeji hodně štěstí a dalších pracovních úspěchů.